Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miley Cyrus je skvělá kamarádka jak Ashley tak i kolegyně Vanessy Hudgens. Tady máte sestřih jak se o Ashley Miley vyjádřila. Je to moc hezké!

Co řekla Miley???

Na otázku kdo je největší naděje Hollywoodu dnešní doby odpověděla: " Určitě je to Ashley. Ona je táák bezprostřední! Je to můj andílek. ona je tak neuvěřitelně milá, vtipná, usměvavá....Mám jí opravdu ráda. Tak je to krásná holka. I přesto není ani trochu namyšlená. Nevybavuji si její špatné vlastnosti. Žádné nemá!"

Kdo je tvá nejlepší Holywoodská kamarádka??:"Ashley Tisdale je ten nejúžasnější človíček na světě. Vanessu Hudgens mám taky ráda, ale od vztahu se Zacem se velice změnila. Už se s námi tolik nebaví. Hodně buduje kariéru což jí nemám za zlé, ale spíš si staví na popularitě svého vztahu. Proto se už tolik nevýdáme...

Co řekl Kenny Ortega???

Je někdo z HSM komu dáváte opravdu budoucnost??? : " Velmi sem si oblíbil Ashley. Odmítla roli Gabrielli, protože jí role nepadla. Rači vzala menší roli před hlavní, jen proto, aby se jí dobře hrála. To je podle mě osobnost!!! Je slavná od 12 let a přitom se nezměnila ani trochu. je věrná svým přátelům, neobjíždí diskotéky a ukončila dvouletý vztah, protože se bála komerce(Zac Efron). Tahle holka si prostě nestaví na kariéře jako osatní z HSM.

 

 

Terez@

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VAU LEC GOO

(KIKI, 3. 7. 2009 22:44)

HELE ASI JSEM JEDDINA KDO SEM TET ZA POSLEDNI OK LEZL ALE UJDE TO TU ;-) DOCELA . MILEY ESHLEY A VSECHNI JSOU PROSTE COOL TAK NECHAPU PROC TO SKORO NE KAZDI STRANCE PISOU KDIS TO VJEDI VSECHNI , NE ABI NAKA CHITRAVKA SEM NEBO NIKAM PRIDALA JAK MA OSTRIHANI VLASI BILO BI TO SUPR. JA BICH TO UDELALA ALE NECHCESEMI RADCI SERFUJU PO INTERNETU ;-);-);-);-);-)